Share

ברוכים הבאים לספר המבקרים של בייבי.
זאת ההזדמנות שלכם לספר לנו מה שאתם חושבים על הערוץ, על האתר, על התכניות שלנו ועל הדמויות האהובות עליכם ועל ילדכם.
נשמח לשמוע את דבריכם ולהגיב לפנייתכם.
 שרונה
"תודה לכל צוות אתר בייבי יישר כוח על היוזמה לשמח את הפשושים ממש נהניתי ובטוחה שגם כל הילדים נהנים לצפות בערוץ נפלא זה, תבורכו."

 עולא
"אהלן,אני עולא אמה של רינאת בת השנה, רינאת צופה בערוץ בייבי מגיל 5 חודשים והיא מאוד נהנית וגם אנחנו אני ובעלי-מחמוד, מקפידים לראות רוב התוכניות והערוץ הפך להיות מהמועדפים עלינו. רינאת אוהבת בעיקר בייבי שף, פוקויו, בייבי ארט, איפה סבא? קני וגורית ואיזה כיף בחווה. יישר כוחכם והרבה הצלחה בהמשך."

 אנה
"תודה רבה לכם על ערוץ בייבי. הדבר הראשון שהבן שלי עדי בן 10 חודשים עושה בבקר הוא לראות את ערוץ בייבי. תודה על כל התוכניות החינוכיות הוא ממש אוהב אותן ואני גם כמובן הוא כל כך נהנה לצפות בערוץ שזה משאיר אותו שמח כל היום."

 קטי
"אני אמא לילד בן חמישה חודשים כמעט ואני מאוהבת בערוץ ובאתר אני חושבת שהם מדהימים וכ"כ חינוכיים ויש להם הרבה להציע. תמשיכו בעבודה הטובה שאתם עושים!!!"

 צביה
"רוצה אני להודות לכם על האתר המעולה שנתתם פה לתינוקות שלנו הילד שלי בן שנתיים ונהנה כל פעם מחדש. יישר כוח."

 אולגה, הולנד
"תודה לכם על בייבי! הדבר הראשון שאומרת בתי אלינה כשהיא מתעוררת בבוקר הוא 'בייבי', זה ערוץ מדהים עבור פעוטות, מתוק כל כך, חינוכי ומבדר! אלינה לומדת מספרים, אותיות ומילים, ורוקדת עם העולם של בייבי! אנחנו אוהבים את הערוץ ומודים לכם שוב על המוצר הנפלא שאתם מציעים לתינוקות שלנו!"

 אנה-מריה מרקוביץ', אמה של מיה, בת 8 חודשים, סרביה
"בתנו מיה בת 8 חודשים. היא צופה בערוץ בייבי זה מספר חודשים ואוהבת אותו! גם אני.
אני מברכת את כל הצוות שיצר את הערוץ. תינוקות רבים בסרביה צופים בו, והוא פופולארי מאוד.
תודה לכם!"

 גאני ודלילה, הוריהם של אאידה, יאניס ואימד, בני 14 חודשים, צרפת
"אתם חלוציה של טכנולוגיה חינוכית... התכניות שלכם מעידות על מקצוענות ועל מסירות. אתם ללא ספק צוות נפלא! תודה לכם"

 קארינה סנטוס, אמו של בן, בן 18 חודשים, פורטוגל
"מדובר בערוץ שונה מעצם היותו אינטראקטיבי. אני צופה בו ביחד עם בני ומשוחחת אתו על התמונות, על הצלילים ועל הסיפורים. תודה לכם על שאתם קיימים. בני אוהב אתכם!"

 מירב
"מאחלת הצלחה לאתר בייבי, שימשיך לעוד הרבה שנים עם הרבה חידושים ושינויים , אתר מגניב ומדליק לפעוטות וילדים לגיל הרך, כל הכבוד.... בשם אופק הבן"

 רייא
"אתם לא תאמינו כמה אני שמחה בגלל שהגעתי סוף סוף לאתר שלכם. אני רוצה להגיד לכם כל הכבוד על הערוץ שלכם ועל האתר המקסים. יש לי תינוקת בת 10 חודשים היא מאוד אוהבת את בייבי וכל פעם וכל רגע שהיא רואה את התוכניות המדהימות שלכם אני רואה אותה מחייכת מחדש ובשבילי זה כל העולם. הרבה הצלחה ואל תשכחו שערין התינוקת שלי אוהבת אתכם הרבה הרבה ובלי הפסקה..."

 שחר
"ביתנו אורי בת שנה ושלושה חודשים. מאוד אוהבת את הערוץ היא מזמזמת כשיש את קליפ היום-הולדת ומוחאת כפיים בכל השירים. היא מרותקת למסך בתוכניות אובי, דרקו ופוקויו. תודה על התכנים המעניינים ועל שהחזרתם אותנו לשירי הילדות שלנו."

 ענת אמא של מעיין
"ביתי מעיין היום בת שנה ו4 חודשים מעיין התחילה לראות בייבי מגיל 6חודשים כשהיא לא מרגישה טוב וקמה באמצע הלילה אני מעבירה לה ערוץ בייבי ולאט לאט היא נרגעת תודה לכם על הערוץ הנפלא."
 יפעת
"אני חושבת שערוץ בייבי הוא ערוץ נפלא. ביתי בת 11 חודשים נהנית לצפות בתוכניות. לגבי האתר- מהמהםםםם כל הכבוד"
 סטיבן, אירלנד
"בני, אנדרו, בן השש מאוד אוהב לצפות בערוץ בייבי. זה הוא סוג חדש לגמרי של ערוץ ילדים ב-Sky. התכניות חינוכיות ומספקות לאנדרו גירויים שונים. תודה לכם על התכניות הנפלאות ועל אתר האינטרנט המדהים. 'צור קליפ' הוא פעילות מהנה ביותר ואהובה מאוד על אנדרו. אז שוב – תודה"
 דוריאל ונוויל, מלטה "תודה לאל על בייבי! בננו, טימות'י, אוהב את התכניות שלכם כל כך, עד שהוא אינו מסיר את עיניו מן המסך. התכניות שלכם גאוניות ממש, ומתוכננות להפליא, באופן שמגרה את מוחותיהם של הילדים. כל הכבוד לכל העושים במלאכה על עצם הפקתן של תכניות כאלה, שמסִבּות עונג לצעירים ולמבוגרים כאחד!" ג'קי, אמו של דאלי, בן 30 חודשים, בריטניה"אני רוצה להודות לכם ולברך אתכם על שעות העונג הרבות שאתם מספקים לפעוט שלי. הערוץ שלכם מסב הנאה לילדים ולהורים כאחד.... חינוכי מאוד, ויצירתי ביותר!"